top of page
Çalışma Yüzeyi 37.png

Çok Yakında

banners (1)z.jpg

Ben Kimim?

GÜRAY AYDIN

Tıp fakültesinde okurken 2012 yılında fitness ile tanıştım, hobi olarak başladığım sporu ilerletmek amaçlı bilimsel temelli araştırmalar ile uygulamayı yıllarca birleştirerek öğrendim ve öğrettim.

Seviyemin ilerlemesi ve bu spora olan tutkum ile 2017 yılında Türkiye Vücut Geliştirme şampiyonasına katıldım ve atletik fizik kategorisinde ilk yarışmamda Türkiye dördüncülüğü derecesini aldım. 2018 yılında Türkiye şampiyonu oldum ve milli takım ile İspanya'da Avrupa Şampiyonası'na katılıp ülkemi temsil ederek kategorimde yarı final gördüm. Tüm yarışma hazırlıklarında kendi koçluğumu yaptım.

Çevremdeki insanlardan daha fazlasına yardımcı olmak amacı ile Youtube kanalımı açtım ve sadece vücut geliştirme sporuna yönelik içerik üretmeye başladım. Bilimsel verileri ve tecrübelerimi en doğru şekilde harmanlayarak binlerce insana yol göstermeye çalıştım ve aynı çizgide devam ediyorum.

Vücut geliştirme sporu ile iç içe olan hormonal manipülasyonlar, ilaç kullanımları ve sağlık yönünden alınan riskleri en iyi şekilde analiz ettim. Doktor olmamın bilgi temeli ile beraber kendim ve onlarca öğrencim üzerindeki tecrübelerim sonucu, bu konularda kendimi iyi bir noktaya taşıdım. Online koçluk hizmeti ile size özel şekilde tüm parametreleri değerlendirerek, en iyi planı oluşturuyorum.

Bültene Abone Ol

Bültene abone olarak ilk haberleri sen alabilirsin.

Abone olduğun için teşekkürker!

  • Youtube
  • Instagram
bottom of page